Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender totalisht i mobiluar me pamje te lire nga Pazari i Ri.
Apartamenti organizohet ne nje sallone me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per banim pasi zona ku ndodhet apartamenti ofron larmi sherbimesh.
Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshir dhe nje post parkimi.Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 76