Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 2+1+2+depo ne Qender totalisht i mobiluar me pamje te lire nga Rruga e Kavajes.
Apartamenti organizohet ne nje sallone me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi,dy tualete, nje depo dhe nje ballkon.Apartamenti ka mobilim bashkohor , ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per banim pasi zona ku ndodhet apartamenti ofron larmi sherbimesh.
Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshir dhe tatimi ne burim.Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 139