Përshkrimi i Pronës

Zyra ndodhet ne nje nga zonat me me facilitet ne Tirane,te Kopshti Zoologjik.Ambienti ndodhet te nje ndertese e re.
Zyra ka siperfaqe 137 m2 dhe eshte e organizuar aktualisht ne tre ambiente,dy tualete dhe nje ballkon. Ka ndricim pergjate gjithe dites.Posti i parkimit perfshihet me cmim .Ne cmim nuk perfshihet tatimi ne burim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, ju lutemi te na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Lloji: Office
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 75