Përshkrimi i Pronës

Zyra ndodhet ne nje nga zonat me me facilitet ne Tirane,te Rruga e Kosovareve .Ambienti ndodhet te nje ndertese e re.
Zyra ka siperfaqe 86.25 m2 dhe eshte e organizuar aktualisht ne tre ambiente,dy tualete dhe nje ballkon. Ka ndricim pergjate gjithe dites. Disponon poste parkimi me cmim ekstra.Ne cmim nuk perfshihet tatimi ne burim.Momentalisht zyra eshte e dhene me qira dhe lirohet ne daten 1 Mars.
Disponon dokumentacion te rregullt .

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone, ju lutemi te na kontaktoni!

Detajet e Pronës

Lloji: Office
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 107