Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 1+1+post parkimi prane Liqenit te Thate, te Park Life Residence.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket,1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1ballkon. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe ofron nje hapsire te bollshme.Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe nje post parkimi Per me shume informacion, ju ftojme per nje vizite ne prone!

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 180