Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje te lire nga Liqeni i Tiranes dhe Kopshti Zoologjik.
Apartamenti organizohet ne nje sallone me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi,nje tualet si dhe dy ballkone me pamje te lire nga Liqeni i Tiranes dhe Kopshti Zoologjik.Apartamenti ka mobilim bashkohor , ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per banim pasi pozicionimi i apartamentit ka akses me Liqenin e Tiranes dhe me autostraden Tirane-Elbasan, zona ku ndodhet ofron larmi sherbimesh.Apartamenti ofron pamje panoramike dhe qetesi , per shkakt te katit dhe orjentimit qe ka.
Disponon nje poste parkimi i cili eshte i perfshire ne cmimin e apartamentit.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 108

Karakteristikat

View to Lake