Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar me pamje te lire nga fushat e tenisit ,ne Myslym Shyri.
Apartamenti organizohet ne nje sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi,nje tualet si dhe nje ballkon me pamje te lire nga fushat e tenisit ne Myslym Shyri.Apartamenti ka mobilim bashkohor , ofron te gjitha kushtet e pershtatshme per banim, zona ku ndodhet ofron larmi sherbimesh. Apartamenti ofron pamje nga fushat e tenisit.
Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 224