Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane.Prona ndodhet ne katet e larta te nje objekti te ri dhe te mireadministruar.
Organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne nje sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 141

Karakteristikat