Përshkrimi i Pronës

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115m2 e cila eshte ndare ne dy apartamente ,ne nje apartament 1+1 dhe ne nje garsoniere. Eshte nje mundesi ideale investimi. Secili nga apartamentet ka ambient ndenje sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon qe ofron nje pamje fantastike. Apartamenti ka certifikat pronesie. Ne cmimin e apartamentit eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Per me shume informacion me kontaktoni.

Detajet e Pronës

Lloji: Apartment
Statusi Used
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 178

Karakteristikat