Përshkrimi i Pronës

Ambienti eshte i organizuar ne dy kate dhe e gjithe hapsira eshte Open Space. Ka nje investim modern.Cilësi e lartë ndërtimi, buze rruge kryesore, mundesi reklamimi, fasade xhami.Ky ambient eshte nje lokacion i favorshem per zhvillimin e biznesit tuaj .
Per me shume informacion na kontaktoni

Detajet e Pronës

Lloji: Commercial
Statusi New
Website Views 140

Karakteristikat