Property Description

Jepet me qira apartament 1+1prane Liqenit te Thate, Rruga Peti te Kompleksi Ferrari.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket,1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1ballkon. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe ofron nje hapsire te bollshme.Ne cmimin e apartamentit perfshihet nuk perfshihet Tatimi ne Burim.Apartamenti eshte i disponueshem ne daten 25 Shkurt. Per me shume informacion, ju ftojme per nje vizite ne prone!

Property Details

Type: Apartment
Status Used
Bedrooms 1
Baths 1
Living room 1
Website Views 62